Płatności

Płatności

Zasady i warunki: Płatności

1. Sprzedawca oferuje następujące sposoby płatności:

  1. karta płatnicza lub przelew bankowy przez zewnętrzny system szybkich płatności (etransfer)
  2. przelew bankowy
  3. gotówka w salonie Sprzedawcy lub przy odbiorze towaru przy dostawie
  4. karta płatnicza w salonie Sprzedawcy
  5. eRaty

2. Obsługę szybkich płatności (etransfer) za pośrednictwem portalu Dotpay obsługuje PayPro S.A. Z siedzibą w Poznaniu (60-327), ul. Kanclerska 15.

3. Usługa eRaty realizowana jest przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 48B, 54-202 Wrocław albo przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszyńskiej 38D, 02-232 Warszawa.

4. Szczegółowe warunki korzystania z usługi eRaty dostępne są na stronie internetowej instytucji kredytowych

  1. https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepieinternetowym,1.html
  2. https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredytyratalne.html
  3. na stronie internetowej www.brw.pl.

5. Płatność, o której mowa w pkt. IV.1.a. powinna być dokonana w terminie 2 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży.

6. Płatność, o której mowa w pkt. IV.1.b powinna być dokonana w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy sprzedaży na rachunek podany w korespondencji mailowej Sprzedawcy z Klientem.

7. Płatność, o której mowa w pkt. IV.1.c i w pkt.IV.1.d powinna być dokonana we wskazanym przez Sprzedawcę terminie odbioru Towaru w salonie Sprzedawcy,

8. Wszelkie reklamacje dotyczące szybkich płatności elektronicznych Klient może składać bezpośredni odo Sprzedawcy lub operatora szybkich płatności elektronicznych PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-327), ul. Kanclerska 15.

9. Sprzedawca może przenieść prawa i przekazać obowiązki wynikające z zawartej umowy na inne podmioty wyłącznie za uprzednią zgodą wyrażoną przez Klienta na piśmie pod rygorem nieważności. Klient może przenieść prawa i przekazać obowiązki wynikające z zawartej umowy na inne podmioty wyłącznie za uprzednią zgodą wyrażoną przez Sprzedawcę na piśmie pod rygorem nieważności.