STOLKAR

Vertigo Line

Kuchnie na wymiar, wykonywane na indywidualne zamówienie. Należy zaznaczyć, że doprecyzowane wymiary poszczególnych elementów zabudowy kuchennej pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr i metr kwadratowy naszej kuchni.
Wybierz styl, kolorystykę, materiały oraz przeróżne rozwiązania techniczne. Zobacz najnowsze trendy. Przekonaj się jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

pobrane


Katalog Mebli Kuchennych

Studio Stolkar jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Studio Stolkar jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

pobrane


Fronty LUXE

Najwyższy połysk, bogactwo kolorów, głębia lustra.
Płyty na wysoki połysk są materiałem bardzo uniwersalnym i mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w produkcji frontów mebli kuchennych. Płyty Luxe doskonale sprawdzają się jako wykończenie ścian i sufitów oraz w zabudowie wnęk i drzwiach do szaf przesuwnych. Pamiętaj, że głębia wysokiego połysku optycznie powiększa wnętrza, a samo odbicie światła ma duży wpływ na jasność w pomieszczeniu.

pobrane


Nowości 2018

Płyty Luxe oraz Syncron to idealny materiał dla architektów, stolarzy i projektantów wnętrz. Sprawdź nasze najnowsze dekory płyt 2018 roku

pobrane


Ulotka Kuchnie

Mebluj ze smakiem!
W naszej ofercie znajdziesz między innymi kuchnie systemowe w niskich cenach. Dostępne w gotowych zestawach z możliwością rozbudowy o dodatkowe szafki. Idealne do kuchni o niewielkim metrażu.

pobrane


 


Każdy Klient jest dla nas indywidualny - jeżeli masz pytania ZADZWOŃ 52-554-51-30 napewno odpowiemy na Twoje pytania, lecz gdy będziesz chciał

odwiedzić nasze salony ZAPRASZAMY

Salon BASTA ul.Witosa 5 - 86-105 Świecie

Salon BASTA ul.Żwirki i Wigury 11b - 86-105 Świecie

Salon BASTA ul.Przemysłowa 17 - 86-200 Chełmno